Ruszyła II edycja konkursu ,,Czarodziejski świat baśni’’ dla klas 0 - 3.

• Autor: Anna Srubo
  • 2016-04-06 10:33:53

W tym roku czekają inne baśnie i inni goście, którzy przyjdą czytać dzieciom. Każda baśń kończy się pracą plastyczną, która ma wzmocnić kreatywnie dzieci i zachęcić wychowawców do współpracy. Czytać, również będą organizatorki konkursu Pani Aleksandra Pokorska i Alicja Maciejewska.

Ruszyła II edycja konkursu ,,Czarodziejski świat baśni’’ dla klas 0 - 3.

10.12.2015 mieliśmy okazje gościć Pana Mikołaja Orła Pełnomocnika Wójta Gminy Gniewino, który przeczytał baśń dzieciom i w ten przedświąteczny czas obdarował dzieci słodkościami.

14.12.2015 odwiedził dzieci kolejny gość, tym razem Pan Mieszko Weltrowski Specjalista ds. Promocji i turystyki z Centrum Kultury Sportu, Turystyki i Biblioteka w Gniewinie. 11.01.2016 swoją obecnością zaszczyciła nas Pani mł.asp. Elżbieta Dąbek z Komisariatu Policji w Gniewinie i przeczytała baśń pt. ,,O wilku i siedmiu koźlątkach’’.